Yoga, ademhaling en ontspanning
Yoga, ademhaling en ontspanning
Ontmoet elkaar bij Longpunt Groningen
Longpunt is de ontmoetingsplek voor longpatiënten, hun omgeving en zorgverleners. Er worden 4 bijeenkomsten per jaar georganiseerd van 14.00 tot 16.00 uur.
Op 14 april is er opnieuw Longpunt Groningen, de ontmoeting waar longpatiënten en hun partners welkom zijn voor een themamiddag over longaandoeningen en het delen van ervaringen. Deze middag gaat het over “Yoga, heel goed toepasbaar bij een longziekte”. Mw. T. Smit van Yogapraktijk Thea Smit Groningen gaat hier een boeiende middag over verzorgen en laat u ervaren wat Yoga voor u kan betekenen. De oefeningen zijn laagdrempelig, u kunt meedoen op de stoel of staand, precies op een manier die bij u past.
U bent van harte welkom!
Wij vragen bezoekers om geen geurtjes te gebruiken. Veel longpatiënten kunnen daar last van hebben.
Tijd: Dinsdagmiddag 1 april 2026, 14.00 - 16.00 uur
Locatie: ÜMCG locatie Beatrixoord Dilgtweg 5 Haren, zaal: ‘De Uithoek’
Informatie: Lammina Krol, tel. 06 - 20244269
(Contactgegevens mogen uitsluitend gebruikt worden voor deze activiteit. Acquisitie wordt dan ook niet op prijs gesteld.)