Longpunt - Hollands-Midden

Saneren van huis en woning

Alrijne Ziekenhuis, Houtlaan 55, 2334CK Leiden
-
Dit is een activiteit van Longpunt Leiden
Klik op deze roze knop om de organisator te mailen

Eerste longpunt bijeenkomst van 2026

Longpunt Leiden, het ontmoetingspunt voor Longpatiënten, houdt op 9 januari a.s. een bijeenkomst met het onderwerp "Saneren van woning en directe omgeving”.  


Wat kan je zelf doen aan leefomgeving/woning om deze zo optimaal mogelijk gezond te houden voor de longen?  Met onderbouwing van richtlijn en formulier Sanatie huisbezoek wordt informatie gegeven over waar men aan kan denken om zo min mogelijk last te hebben van allergieën. 

De bijeenkomst vindt plaats in het Arijne Ziekenhuis in Leiden. Houtlaan 55, 2334 CK Leiden. De toegang is gratis. Aanmelden is niet nodig en de bijeenkomst is van 14.30 tot 16.30 uur. 

Het Longfonds organiseert Longpuntbijeenkomsten om mensen met longproblemen met elkaar in contact te brengen. Voor vragen is het contactadres van het Longpunt Leiden: leiden@longpunt.longfonds.nl 
 

Contactgegevens mogen uitsluitend gebruikt worden voor deze activiteit. Acquisitie wordt dan ook niet op prijs gesteld.