European Transplant Games
Benieuwd hoe het leven na een transplantatie eruit kan zien?
Tijdens de European Transplant Games krijgen meer dan duizend sporters – samen met hun families, vrienden, donoren en dierbaren uit bijna elk Europees land – de kans om het belang van transplantatie en sport als levenswijze onder de aandacht te brengen.
Dit vindt plaats gedurende een week met vijftien verschillende sporten, aangevuld met momenten van bezinning en viering van wat het betekent om het ‘geschenk van het leven’ te hebben ontvangen.
Voel je geïnspireerd over het leven na een transplantatie en kom kijken tussen 21 en 27 juni in Arnhem te kijken naar dit prachtige sport evenement!
Meer informatie vind je op : European Transplant Games 2026
Deze activiteit wordt niet door Longfonds georganiseerd, maar staat wel op onze activiteitenkalender omdat we van mening zijn dat deze activiteit mensen met een longziekte zal aanspreken. Longfonds heeft geen invloed op het programma en heeft geen verantwoordelijkheid bij de uitvoering van deze activiteit.