De ene puffer is de andere niet
Er is een enorme variatie aan medicatie voor mensen met een longziekte. Deze middag staan we daarbij stil
Onze 'eigen' longverpleegkundig consulent, Anja Bijlsma neemt ons mee in de wereld van de verschillende puffers.
Het is de bedoeling dat u deze middag uw eigen medicatie neemt en ook de voorzetkamer als u die gebruikt. We gaan het hebben over goed inhaleren. Dit kan namelijk veel ziektelast voorkomen.
Deze middag begint om 14:00. Deelname en consumpties gratis ook voor partners en mantelzorgers. Wij verzoeken u om tijdens deze bijeenkomsten geen geurtjes te gebruiken.
I.v.m. de catering en het inrichten van de zaal willen wij graag dat U zich aanmeldt voor 2 april. U kunt U doen door een mailtje te sturen naar ajh.jagersma@gmail.com. Bellen mag ook naar het volgende mobiele nummer: 06-47 99 88 87.
Contactgegevens mogen uitsluitend gebruikt worden voor deze activiteit. Acquisitie wordt dan ook niet op prijs gesteld.