De Vierdaagse wandelaars!
De Nijmeegse Vierdaagse zit erop. Ook dit jaar liepen er weer een aantal enthousiaste wandelaars mee in de strijd voor gezonde lucht en gezonde longen. Met hun gesponsorde kilometers tijdens de Vierdaagse helpen zij mee om onderzoek mogelijk te maken. En daar zijn we hen enorm dankbaar voor!
Marc Heijmen
Marc is één van onze jongste actievoerders en daar zijn we ontzettend trots op.
''Hoi ik ben Marc! Als ik de 4daagse ga lopen ben ik 12 jaar en ik loop samen met mijn moeder Ivonne en met het #vteam. Ik wil graag voor het Longfonds lopen, omdat ik zelf ook astma heb. Ik zou het top vinden als er een medicijn wordt bedacht waardoor kinderen met astma niet meer zo benauwd hoeven te zijn. Ik heb zelf astma, gelukkig gaat het goed en dat wens ik ook voor andere kinderen. Ik weet dat benauwd zijn heel vervelend is. Het Longfonds kan hieraan bijdragen en ik vind het daarom belangrijk dat hiervoor geld beschikbaar komt zodat er voor meer kinderen meer lucht kan komen. ''
Zijn reactie na de afloop: ''Ik wil volgend jaar weer! Het was eigenlijk best makkelijk.''
Marc is één van onze jongste actievoerders en daar zijn we ontzettend trots op.Carin Greven- de wit
'Sinds een aantal jaren, heb ik het etiketje "chronische astmatische bronchitis", op mijn voorhoofd staan. Dit vergeet ik meestal en word dan met enige regelmaat, even gedwongen een stapje terug te doen. En dat laatste valt niet mee, als je ruim 3 jaar geleden, 75 kg bent afgevallen en nu super actief bent geworden! Het longfonds doet geweldige dingen en daar sta ik volledig achter, dus ik loop heel graag mijn km-ters om geld binnen te krijgen, voor het longfonds!'
Wat ontzettend knap Carin, dat je mee liep aan de Nijmeegse Vierdaags, ondanks jouw Longziekte. Haar reactie na afloop was dan ook positief! "Ik heb astma, maar heb het goed volgehouden. Wel moest ik mijn pufjes eerder nemen omdat ik zo vroeg opstond. De heuvels donderdag vond ik heerlijk! Ik vond het heel leuk om mee te doen en liep voor de eerste keer mee! En het sponsor werven ging ook goed!"
'Sinds een aantal jaren, heb ik het etiketje "chronische astmatische bronchitis", op mijn voorhoofd staan. Dit vergeet ik meestal en word dan met enige regelmaat, even gedwongen een stapje terug te doen. En dat laatste valt niet mee, als je ruim 3 jaar geleden, 75 kg bent afgevallen en nu super actief bent geworden! Het longfonds doet geweldige dingen en daar sta ik volledig achter, dus ik loop heel graag mijn km-ters om geld binnen te krijgen, voor het longfonds!'Karolien van Wijk
Wandelen betekent voor Karolien kilometers frisse lucht en een goede conditie, ook met astma. ‘Wandelen is alleen maar goed voor mijn longen; lekker buiten, liefst op mijn favoriete stukken van de Hollande duinen’. Karolien liep vorig jaar de Nijmeegse al uit en loopt dit jaar mee voor het Longfonds.
‘Op 22 juli 2016 liep ik over de Via Gladiola, met acht blaren en een grote bos gladiolen in mijn hand. Ik was kapot, maar wist een ding zeker; volgend jaar wil ik hier weer lopen. Het lopen van de Nijmeegse Vierdaagse is simpelweg ongelofelijk gaaf. In 2017 loop ik met een extra doel; het Longfonds. Ik heb astma, en dan is wandelen beregezond. Maar alleen wandelen is niet genoeg voor gezonde longen. Er is veel meer nodig, van een strijd tegen tabaksrook tot medisch onderzoek, tot goede informatie voor patiënten en een betere luchtkwaliteit in Nederland. Het Longfonds werkt daaraan. Ik loop dit jaar de Nijmeegse Vierdaagse voor het Longfonds.’
Karolien haar reactie na afloop: "Het was ontzettend gaaf, je wordt echt als helden onthaald. Ik heb zelf ernstig astma, maar als je goed traint is het echt wel te doen! Ik heb veel aan het Longfonds gehad, nu maar ook voor informatie rondom mijn ziekte. Dank je wel dat jullie dit mogelijk maakten. Ik heb meer geld opgehaald dan ik had verwacht."
Wandelen betekent voor Karolien kilometers frisse lucht en een goede conditie, ook met astma. ‘Wandelen is alleen maar goed voor mijn longen; lekker buiten, liefst op mijn favoriete stukken van de Hollande duinen’. Karolien liep vorig jaar de Nijmeegse al uit en loopt dit jaar mee voor het Longfonds.Adrianne Feunekes
Adrianne wilde altijd al iets doen voor het Longfonds, aangezien ze zelf Alpha-1 heeft. Samen met haar vriendin (Ingrid) gaat ze de uitdaging aan. Beiden lopen ze voor het eerst mee. Wij zijn ontzettend trots Adrianne dat je als longpatiënt meeloopt!
‘Wij lopen mee voor het Longfonds, om geld voor medicijnen en onderzoeken in te zamelen voor alle longziekten, waaronder die van mijzelf . Wij zijn begonnen met onze trainingen en hopen op jullie steun!’
Adrianne haar reactie na afloop: "Super om een keer mee te maken, maar dit kunnen we niet nog een keer. Bedankt voor alles."
Adrianne wilde altijd al iets doen voor het Longfonds, aangezien ze zelf Alpha-1 heeft. Samen met haar vriendin (Ingrid) gaat ze de uitdaging aan. Beiden lopen ze voor het eerst mee. Wij zijn ontzettend trots Adrianne dat je als longpatiënt meeloopt! Wiel van Lier
Wat bijzonder! Wiel loopt dit jaar voor de 11e keer mee tijdens de Vierdaagse. Dit jaar loopt hij mee voor het Longfonds en wil daarmee mensen helpen die een longaandoening helpen.
Heel veel succes Wiel! Help jij Wiel mee om mensen met een longziekte te helpen? Steun Wiel zijn actie.
Mariel van Dalen
Mariel is moeder van een tweeling van drie jaar, een jongen en een meisje. Haar dochtertje is helaas astmatisch en ligt 4 á 5 keer per jaar in het ziekenhuis met extra zuurstof. Dagelijks slikt ze medicijnen en momenteel al twee maanden elke dag antibiotica. Voor haar dochtertje loopt ze mee met de Vierdaagse.
Met haar deelname kunnen we onderzoek naar astma bij kinderen mogelijk maken. Op die manier werken we aan een oplossing voor haar dochtertje en voor alle andere kinderen met astma in Nederland.
Mariel is moeder van een tweeling van drie jaar, een jongen en een meisje. Haar dochtertje is helaas astmatisch en ligt 4 á 5 keer per jaar in het ziekenhuis met extra zuurstof. Dagelijks slikt ze medicijnen en momenteel al twee maanden elke dag antibiotica. Voor haar dochtertje loopt ze mee met de Vierdaagse.Martin en Ellen Dijkstra
Wandelen is voor Martin en Ellen een grote hobby. Dit jaar lopen ze voor het Longfonds mee, omdat veel familieleden van hen longproblemen hebben.
Heeft u vragen? Wij helpen u graag.
Gratis nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste nieuws over onderzoek, longziekten en gezonde longen.
Aanmelden